Nowość

Zestaw POCAŁUNEK KLIMT 2 filiżanki espresso+ spodki ...   (kod CD 52110)

1 op.
44,00 brutto
ilość   

Opis:

Komplet dwóch filiżanek do espresso 110 ml ze spodkami THE KISS by Gustav Klimt wchodzący w skład serii Art Gallery, wykonany z porcelany New Bone China, charakteryzującej się elegancką i naturalną kremowo - białą barwą z delikatnym połyskiem, a także wyjątkową wytrzymałością.

Linia wykonana z białej porcelany wewnątrz zdobionej reprodukcją obrazu "Pocałunek" Gustava Klimta. Ciepła paleta brązu w połączeniu z połyskującym złotem nadaje całości wyjątkowo eleganckiego charakteru oraz zaspakaja gusta nie tylko miłośnikom sztuki malarskiej.

Całość zapakowana w ozdobne pudełko dekorowane tym samym motywem to doskonały pomysł na niebanalny prezent urodzinowy zarówno dla kobiety i mężczyzny, a także podarunek dla szefa czy nauczyciela, również jako podziękowanie.

Obraz "Pocałunek" z 1908 roku ręki Gustava Klimta zaliczany jest do nurtu secesji wiedeńskiej. Dzieło powstało przy wykorzystaniu płatków złota i przedstawia parę zatraconą w miłosnym uścisku, skłaniającą się do pocałunku. Obraz należy do tzw. złotej serii, która przyniosła malarzowi największą popularność.

 

Parametry
Średnica filiżanki 6,7 cm
Wysokość 5 cm
Pojemność po brzeg 110 ml
Średnica spodka 11 cm
Materiał Porcelana
Zmywarka TAK
Mikrofala TAK
Ilość elementów 2 filiżanki i 2 spodki
 


Inne produkty z FILIżANKI:

44,00 (brutto) / 1 op.
Nowość
49,00 (brutto) / 1 op.
46,00 (brutto) / 1 szt.
Polecamy
19,00 (brutto) / 1 szt.
Wczytuję