Koszyk 0,00 zł

Odchudzanie z Pu-Erh - Relacja

Niby gruba nie byłam, ale jak na imprezie tanecznej pękły mi szwy w sukience (szytej na miarę kilka lat wcześniej), w głowie zapaliła mi się czerwona lampka. Ważyłam około 54 kg, mój cel - zejść poniżej 50 kg, a więc jakieś 4 kg mniej. Aby uzyskać efekt, trzeba wypijać 1,5 litra Pu Erha dziennie. Obawiałam się, że mogę mieć z tym problem, bo zazwyczaj wypijałam 2-3 szklanki herbaty. Ale okazało się to nie takie straszne. 

Po każdym posiłku zaparzałam półlitrowy dzbanek Pu Erha i wypijałam bez problemu. Średnio miesięcznie zużywałam około 0,5 kg herbaty liściastej bez dodatków lub sprasowanej w gniazda. Moją kurację rozpoczęłam w poniedziałek, a od środy zaczęłam się źle czuć: ból głowy, mdłości. Czułam się jak „na kacu”, choć nie piłam alkoholu. Spodziewałam się tego, bo zostałam uprzedzona podczas warsztatów herbacianych. Podobno dużo osób rezygnuje w tym czasie z picia Pu Erha, ale to błąd. Świadczy to właśnie o tym, że ta herbata działa. Złe samopoczucie jest wynikiem uwalniania się toksyn z organizmu - toksyn zmagazynowanych w tkance tłuszczowej. Od piątku już czułam się lepiej.

Dlaczego Pu Erh działa? Blokuje on działanie lipazy trzustkowej, przez co tłuszcz z pożywienia nie gromadzi się w organizmie. Dodatkowo spalają się pokłady tkanki tłuszczowej, które w nas zalegają. W związku z tym można jeść wszystko, a i tak chudniemy.

Czy Pu Erh przyspiesza przemianę materii? - nie zauważyłam tego u siebie.

Uwaga! Nie można pić tej herbaty na czczo. Wypłukuje ona z organizmu nie tylko toksyny, ale i składniki mineralne. Podczas tej kuracji warto dostarczać sobie co jakiś czas dodatkowe mikroelementy. U mnie ten niedobór objawiał się czasem skurczami stóp.
Minął miesiąc, pod koniec września na wadze 52 kg.

Październik -51,5 kg
Listopad - 51 kg
Grudzień - 50,5 kg
Styczeń – 50,1 kg

Minęło pół roku. Czy się udało? Prawie :) Waga nie spadła poniżej 50 kg, ale zbliżyła się do tej wartości. Podobno z Pu Erhem jest tak, że doprowadza nas on do genetycznie zaprogramowanej wagi. Z ciekawości przedłużę tą kurację do wakacji, a jeśli Wy też chcecie pozbyć się kilku kilogramów przed wakacjami, to jest to najlepszy czas na wypróbowanie Pu Erha

Zobacz naszą ofertę "mordercy tłuszczu" :).