Koszyk 0,00 zł

Drip Coffee KAWA KENIA AB BOMA - mielona 10g

(kod 380534)
5,50 zł brutto
ilość
Czas parzenia/temp.
3 min. 93 °C
Kraj pochodzenia
Kenia
Składniki
Arabika 100%.
Opis

Chcesz napić się dobrej kawy, niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, w hotelu, czy na wycieczce w górach?
Praktyczne opakowanie Drip Coffee jest dokładnie tym, czego szukasz.
en zestaw do kawy zmieści się również w kieszeni, dzięki czemu ulubioną kawę możesz zabrać ze sobą wszędzie.
Świeżo mielona kawa zapakowana jest w poręczny filtr z uchwytami. Filtr jest hermetycznie zamknięty w woreczku, który utrzymuje świeżość kawy do momentu otwarcia.

Parzenie kawy jest łatwe i szybkie. Zmielona kawa znajduje się w filtrze z uchwytami, który po prostu przyczepiasz do krawędzi kubka, a następnie zalewasz kawę tylko gorącą wodą i pozostawiasz na 3 minuty. Następnie ostrożnie wyciągnij torebkę i możesz cieszyć się kawą tak, jak lubisz.

Instrukcja użycia:
1. Otwórz opakowanie zewnętrze i wyciągnij filtr ze środka.
2. Oderwij górną część filtra wzdłuż linii
3. Rozłóż kartonowe skrzydełka i zawieś filtr na kubku.
4. Wlej gorącą wodę do filtra* znajdującego się w kubku
* Napełnij filtr do kawy po brzegi wodą o temperaturze 93°C, uzupełniaj stopniowo. Użyj 170 ml wody, aby uzyskać wyraźniejszy smak i 200 ml, aby uzyskać delikatniejszy smak. Po ostatnim uzupełnieniu odczekaj, aż woda całkowicie przepłynie przez filtr (ok. 3 min).

5. Wyciągnij filtr z kubka. Gotowe!

Plantacja: z okolic Kericho. Kawa pochodzi z zakładu przetwórczego Boma, który współpracuje z około 600 plantatorami, w większości z kobietami.
Kawa: "AB" jest określeniem grupy do której zaliczana jest plantacja w skali: AA, A, B, C i T  Równomierne ziarna kawy otrzymuje się w procesie obróbki owocu kawowca metodą "mokrą".
Aromat i smak: kawa o mocnym, wyrazistym owocowym smaku z nutą czekolady. lekką kwaskowatością. W smaku można znaleźć porzeczki oblane czekoladą.