Koszyk 0,00 zł

VAN GOGH NOC 0,38l z metalowym zaparzaczem

(kod CD 52143)
40,00 zł brutto
ilość
Opis

Kubek 380 ml z zaparzaczem Terrace at Night by Vincent van Gogh wchodzący w skład serii Art Gallery, wykonany z porcelany New Bone China, charakteryzującej się naturalnym kremowo-białym kolorem z delikatnym połyskiem oraz wyjątkową wytrzymałością i trwałością, zachowując lekkość i finezję.
Idealny do zaparzania ulubionej herbaty i aromatycznych ziół.
Linia wykonana z białej porcelany wewnątrz zdobionej fragmentem reprodukcji obrazu "Taras kawiarni w nocy" Vincenta van Gogh. Idealna kompozycja kolorystyczna charakteryzująca się wyraźnymi kontrastami zdecydowanie zapada w pamięć oraz wyróżnia się na tle pozostałych motywów.
Całość zapakowana w pudełko z okienkiem dekorowane tym samym motywem to doskonały pomysł na niebanalny prezent urodzinowy zarówno dla kobiety i mężczyzny, a także podarunek dla szefa czy nauczyciela, również jako podziękowanie. Obraz Taras kawiarni w nocy z 1888 r. to jedno z najbardziej znaczących dzieł w karierze van Gogha – był pierwszym, w którym użył on motywu gwieździstej nocy jako tła. Obraz inspirowany pobytem artysty w Arles gdzie właśnie właściciele małej kawiarni stali się przyjaciółmi malarza. Obraz można podziwiać w Kröller-Müller Museum w Otterlo.
Całość zapakowana w ozdobne pudełko stanowi doskonały pomysł na prezent. Nadaje się do stosowania w zmywarkach oraz kuchenkach mikrofalowych.

  Parametry
  Średnica  8 cm
  Wysokość kubka 10,5 cm
  Wysokośc całkowita 11,5 cm
  Pojemność 380 ml (po brzeg)
  Materiał Porcelana
  Zmywarka TAK
  Mikrofala TAK