Nowość

Filiżanka porcelan. JUMBO IRYSY VAN GOGH 0,45l   (kod CD 52122)

1 op.
49,00 brutto
ilość   

Opis:

Filiżanka jumbo 450 ml ze spodkiem Irises by V. van Gogh wchodząca w skład serii Art Gallery, wykonana z porcelany New Bone China, charakteryzującej się elegancką i naturalną kremowo - białą barwą z delikatnym połyskiem a także wyjątkową wytrzymałością przy zachowaniu lekkości i delikatności.

Linia wykonana z białej porcelany wewnątrz zdobionej reprodukcją obrazu van Gogh'a "Irysy". Harmonijne połączenie kilku odcieni błękitu z soczystą zielenią idealnie odzwierciedlają spokój obrazu oraz piękno i urok kwiatów irysa.

Całość zapakowana w ozdobne pudełko dekorowane tym samym motywem to doskonały pomysł na niebanalny prezent urodzinowy zarówno dla kobiety i mężczyzny, a także podarunek dla szefa czy nauczyciela, również jako podziękowanie.

Obraz "Irysy" z 1889 roku ręki Vincenta van Gogh'a powstał w trakcie pobytu artysty w szpitalu psychiatrycznym. Wzór na obrazie jest także odzwierciedleniem fascynacji van Gogh'a sztuką japońską. Aktualnie obraz znajduje się w zbiorach muzem J. Paul Getty Museum w Los Angeles.

Parametry
Średnica filiżanki 10,5 cm
Wysokość 8,5 cm
Pojemność 450 ml
Średnica spodka 17,2 cm
Materiał Porcelana
Zmywarka TAK
Mikrofala TAK
Ilość elementów filiżanka i spodek


Inne produkty z FILIżANKI:

Polecamy
10,00 (brutto) / 1 szt.
Nowość
44,00 (brutto) / 1 op.
38,00 (brutto) / 1 szt.
Polecamy
19,00 (brutto) / 1 szt.
Wczytuję