Kubek z metalowym zaparzaczem CRAY FLORAL 0,325l   (kod CD 52048)

1 szt.
41,00 brutto
ilość   

Opis:

Kubek na stopce 325 ml z zaparzaczem CRAY FLORAL wchodzący w skład serii Art Gallery by William Morris, wykonany z porcelany New Bone China, charakteryzującej się elegancką i naturalną kremowo - białą barwą z delikatnym połyskiem a także wyjątkową wytrzymałością przy zachowaniu lekkości i delikatności. Idealny do przyrządzania aromatycznej herbaty i zdrowych ziół.

Linia wykonana z białej porcelany wewnątrz zdobionej kwiatowym motywem chryzantem w kolorze ciepłej pomarańczy na wyrazistym, czarnym tle. Soczyste barwy w modnej kompozycji zdecydowanie wyróżniają kolekcję.

Całość zapakowana w ozdobne pudełko dekorowane tym samym motywem to doskonały pomysł na niebanalny prezent urodzinowy, a także podarunek dla szefa czy nauczyciela, również jako podziękowanie.

William Morris to XIX wieczny angielski malarz, rysownik, architekt, projektant, pisarz i poeta pochodzenia walijskiego. Był czołowym członkiem ruchu Arts&Crafts a jego perspektywiczne spojrzenie na łączenie sztuki i przemysłu dało podwaliny ewolucji projektowania. Aktywnie promował radość z rzemiosła i piękna natury. Charakterystyczne dla Morrisa wzory inspirowane wirującymi winoroślami, motywami kwiatowymi oraz fantazyjnie splecionymi liśćmi można znaleźć na tapetach oraz tkaninach a teraz także na naszych wyrobach porcelanowych takich jak filiżanki i kubki zapakowane w efektowne i estetyczne opakowania prezentowe.

Parametry
Średnica  8,5 cm
Wysokość 12,5 cm
Pojemność 325 ml
Materiał Porcelana
Zmywarka TAK
Mikrofala TAKInne produkty z KUBKI:

12,50 zł
6,25 (brutto) / 1 szt.
29,00 zł
20,30 (brutto) / 1 szt.
38,00 (brutto) / 1 szt.
Nowość
36,00 (brutto) / 1 szt.
Wczytuję