Koszyk 0,00 zł

Czekolada rubinowa z truskawkami i malinami 85g

(kod SC 80118)
24,00 zł brutto
Zapytaj: 508 148 854
Kraj pochodzenia
Polska
Składniki
czekolada ruby 94,2% (cukier, masło kakaowe, mleko w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyna sojowa, kwas cytrynowy, aromat naturalny waniliowy), truskawki liofilizowane 3,5%, maliny liofilizowane 3,5%. Masa kakaowa w czekoladzie ruby min. 47,3%. Zawiera soję. Może zawierać śladowe ilości mleka, orzechów, migdałów i zbóż.
Opis

Czekolada ruby swoją nazwę zawdzięcza niezwykle zmysłowemu
i intrygującemu kolorowi, który zaskoczył wszystkich fanów czekolady na całym świecie.

Intensywnie rubinowy blask to zasługa wybranych szczepów kakaowca z Brazylii, Ekwadoru oraz Wybrzeża Kości Słoniowej, gdzie całkowicie naturalnie ich ziarna przyjmują tak wyjątkowy i niespodziewany odcień.

Sekretem jest również pominięcie tradycyjnej fermentacji nasion
w dalszym procesie produkcji.

Wszystko to składa się na radość
i szczęście o nutach owocowych, delikatnym smaku i lekko kremowej konsystencji.


O czekoladzie

Specjały manufaktury Cortez tworzone są z najwyższej jakości belgijskiej czekolady, bazując wyłącznie na naturalnych składnikach. Powstają w procesie ręcznego formowania oraz konfekcjonowania. Czekolada nie posiada w swoim składzie innego tłuszczu poza masłem kakaowym (dzięki temu dosłownie rozpływa się w ustach). Owoce i przyprawy wybrane do czekoladowych kompozycji są w pełni naturalne - nie są kandyzowane, dosładzane czy konserwowane.

Jak przechowywać czekoladę?

Idealną temperaturą do przechowywania czekolady jest 12-20°C.
Nie należy przechowywać czekolady w lodówce, ale w suchym, ciemnym i chłodnym miejscu!
Czekolada zawiera cukier i tłuszcz, obydwa te składniki bardzo łatwo absorbują zapachy z otoczenia. Należy zatem pamiętać, aby nie przechowywać czekolady z produktami, które wydzielają intensywny zapach.