Polecamy

Czekolada ORIGIN Ekwador 70% 85g (-12%)   (kod SC 80155)

1 szt.
18.00 zł
15,84 brutto

Składniki:
miazga kakaowa z Ekwadoru, cukier, emulgator: lecytyna sojowa. Masa kakaowa min. 70%. Może zawierać śladowe ilości mleka, orzechów, migdałów i zbóż.

Opis:

Wytrawna czekolada o wyrazistym smaku z nutami owoców tropikalnych i cynamonu. Nuty smakowe: owoce tropikalne, cynamon, banan, nuty ziemiste Kakaowce z Ekwadoru, rosnące na rozległych płaskowyżach Andów pośród najczystszych górskich rzek, pozwalają uzyskać czekoladę o wyjątkowo intensywnym i wyrazistym smaku. Wytrawność tej czekolady, wynikająca z dużej zawartości kakao, niespodziewanie przełamują nuty owoców tropikalnych, banana oraz cynamonu, co w ostatecznym finiszu przynosi przyjemne wrażenie świeżej lekkości i łagodności.

O czekoladzie

Specjały manufaktury Cortez tworzone są z najwyższej jakości czekolady, bazując wyłącznie na naturalnych składnikach. Powstają w procesie ręcznego formowania oraz konfekcjonowania. Czekolada nie posiada w swoim składzie innego tłuszczu poza masłem kakaowym (dzięki temu dosłownie rozpływa się w ustach). Owoce i przyprawy wybrane do czekoladowych kompozycji są w pełni naturalne - nie są kandyzowane, dosładzane czy konserwowane.

Jak przechowywać czekoladę?

Idealną temperaturą do przechowywania czekolady jest 12-20°C.
Nie należy przechowywać czekolady w lodówce, ale w suchym, ciemnym i chłodnym miejscu!
Czekolada zawiera cukier i tłuszcz, obydwa te składniki bardzo łatwo absorbują zapachy z otoczenia. Należy zatem pamiętać, aby nie przechowywać czekolady z produktami, które wydzielają intensywny zapach.

Polecane produkty:

Polecamy
42,00 (brutto) / 1 szt.

Słodka Pokusa (-20%)

(kod 30206)
11.30 zł Naturalny aromat
9,04 (brutto) / 50 g

Japan Sencha Natsu

(kod 10209)
Polecamy
12,60 (brutto) / 25 g

GRANADA 0,6l

(kod C 50393)
43,00 (brutto) / 1 szt.
Wczytuję